تحلیل فاندامنتال و روانشناسی بازار

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۲۰ کد : ۱۰۲۸ مراکز آموزشی عمومی مرکز شماره ۱
تعداد بازدید:۱۶۵
تحلیل فاندامنتال و روانشناسی بازار

تحلیل فاندامنتال و روانشناسی بازار، برخی از اصطلاحات کلیدی برای ورود به دنیای پیچیده بورس و بازار سرمایه هستند که در دست داشتن این کلیدها به درک بیشتر مفاهیم این بازار کمک میکند. آشنایی با مفاهیم بورس، تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال از جمله این ابزارها میباشد.. تحلیل بطور بنیادی بر قیمت آنچه که خرید و فروش یا به اصطلاح ترید بنیادی بیشتر شامل عواملی است که تأثیرات آنها بر نوسانات قیمت ها اغلب زمان می برد و برای موقعیتهای طولانی مدت و دوره های زمانی بالاتر دارای اهمیت بیشتری است تا موقعیت های کوتاه مدت ودورههای زمانی پایینتر.

 

تحلیل فاندامنتال راه نجات است؟

ضرورت آموختن تحلیل بنیادی در زمانیست که ریسک معاملات بالا می رود. در واقع سهمی که بنیاد قوی دارد می تواند ریسک کمتری را به شما تحمیل کند. پس در هر بازاری امکان سود کردن در میان مدت و بلند مدت برای شما امکان پذیر است. در تحلیل بنیادی یا فاندامنتال ما صورت های مالی یک شرکت را چک می کنیم. در این دوره یاد خواهیم گرفت، چگونه حتی در ریزش های احتمالی بازار پرتفوی یا سبد سهام سبز و پرسودی را داشته باشیم.

 
 
 

نکته مهم

 

مهمترین نکته در انتخاب یک سیستم آموزشی، برای یادگیری سرمایه گذاری این است که، شما بعد از اتمام جلسات آموزشی خود بتوانید سرمایه گذاری های پرسودی داشته باشید. نه اینکه صرفاً، مطالبی را، یاد گرفته باشید و نتوانید از آنها در عمل و واقعیت استفاده کنید. ما به شما استراتژی می آموزیم.

 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۲۳۲۵۸۳-۰۸۴ تماس حاصل نمایند. یا نام و نام خانوادگی و دوره مورد نظر را به شماره ۰۹۰۲۰۱۱۹۴۴۱ پیامک کنند.

 

لینک ثبت نام: jdrooyesh.ir/rooyesh


نظر شما :