فتوشاپ گرافیک

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۷ کد : ۱۰۹۳ تاپ خبر فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۱۶۵
فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم‌افزار حساب نمی‌شود بلکه یک صنعت اشتغالزا و پولساز به‌شمار می‌آید.
فتوشاپ گرافیک

این نرم‌افزار یکی از ساخته‌های مشهور شرکت Adobe است، که بی‌تردید حتی برای یک‌بار هم که شده نام‌اش را شنیده‌اید. این نرم‌افزار اجازه می‌دهد کاربران تصویر خود را به‌راحتی دستکاری کنند، برش و تغییر اندازه دهند. این نرم‌افزار بیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه‌ای محبوب است.

در حقیقت فتوشاپ یک نرم‌افزار ویرایشگر حرفه‌ای اما ساده است که برای ساختن عکس‌ها به‌کار می‌رود. همه کسانی‌که با گرافیک کامپیوتری و طراحی سروکار دارند، به نوعی محتاج این نرم‌افزار هستند. فتوشاپ ابزاری است برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سروکار دارند. گرافیست‌ها، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه‌ها، شرکت‌های تبلیعاتی، طراحان سایت، عکاس‌ها، نقاشان هنری طراحان نرم‌افزارها، انیمیشن‌سازها، خبرنگاران و… به فتوشاپ احتیاج دارند.

اگرچه فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها و پرینت طراحی شده، اما به‌طور فزاینده‌ای برای تولید عکس‌های مخصوص وب استفاده می‌شود. فتوشاپ همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم‌افزارهای Adobe برای ویرایش، ساخت انیمیشن و CDهای آموزشی دارد. فایل‌ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD)می‌تواند به Image Ready ،Illustrator، Premiere ،After Effects و Encore DVD منتقل و بالعکس، از آنها به فتوشاپ منتقل شود.

 

لینک ثبت نام: jdrooyesh.ir/rooyesh


( ۱ )

نظر شما :