هنرهای تجسمی

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۳ کد : ۱۴۱۲ تاپ خبر هنر
تعداد بازدید:۴۷
هنرهای تجسمی

آنچه که از طریق حس بینایی دریافت می‌شود با استفاده از شبکه عصبی در ذهن تجسم می‌یابد. تلقی ما از دنیا و پدیده‌های آن بر اساس آن چیزی است که آن را تجسم می‌کنیم در نتیجه هر آنچه که غالباً آن را مشاهده می‌کنیم، ذهنیات ما را از دنیای پیرامونمان می‌سازد.
گاه تصمیم به ثبت لحظات خوشایند و پدیده‌های مطلوب زندگیمان داریم، بخشی از عرصه هنرهای تجسمی همچون عکاسی و نقاشی این امکان را به ما می‌دهد و گاه تصمیم به تغییر پدیده‌های زندگی پیرامونمان بر اساس آنچه که مطلوب ذهنمان است، داریم و اینجاست که مجدد هنرهای تجسمی در قالب‌هایی همچون معماری، طراحی و صنایع دستی ما را در تحقق این امر موفق می‌سازند.
هنرهای تجسمی آنچه را که می‌بینیم و واقعیت دارد به ثبت رسانده و آنچه را که توقع داریم در زندگی به عنوان یک مطلوب در اختیار داشته باشیم را برای ما به ارمغان می‌آورد.
اساتید در گروه هنرهای تجسمی مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی ایلام به ثبت لحظات محتوم زندگی ما و تحقق رؤیاهایمان کمک کنند. پس برای آموزش درست رشته‌های هنرهای تجسمی از قبیل طراحی، نقاشی دیواری، گرافیک، تصویرسازی، سفالگری و سرامیک، حجم و نقش برجسته، طراحی سنتی، کاشی هفت رنگ، ویترای، نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور و … به ما اعتماد کنید.‌

 

لینک ثبت نام: jdrooyesh.ir/rooyesh


( ۱ )

نظر شما :